NASZE USŁUGI

       NASZE USŁUGI

       NASZE USŁUGI

       NASZE USŁUGI

       NASZE USŁUGI

Szafy  inteligentne oraz paczkomaty

Zabudowy specjalne pojazdów

Konstrukcje oraz osprzęt rolniczy

       z.danielczyk@n-icegroup.pl

                  662 794 007

       leszek.sawicki@zmprogress.pl

                  601 952 478

       l.sawicki@aqua-life.pl

                  601 952 478

AIRSLIDE

AquaLife

  PRZEJDŹ DO STRONY
   www.n-icegroup.pl/

                 STRONA GŁÓWNA

  PRZEJDŹ DO STRONY
   www.airslide.pl

                 STRONA GŁÓWNA

  PRZEJDŹ DO STRONY
   www.aqua-life.pl

                 STRONA GŁÓWNA

                 STRONA GŁÓWNA

                 STRONA GŁÓWNA

                 STRONA GŁÓWNA

                 STRONA GŁÓWNA

N-ICE

Dla naszych klientów produkujemy oraz uzbrajamy szafy inteligentne. Dostarczamy komponenty do budowy paczkomatów. Produkujemy stalowe skrzynki elektryczne, szafki i wózki różnego rodzaju.

NASI KLIENCI

Jesteśmy głównym producentem podzespołów pomp, bloków oraz elementów konstrukcyjnych dla firmy AquaLife, producenta unikalnych systemów odsalania wody morskiej nowej generacji.
  Moduł odwróconej osmozy Aqua-Life składa się z pompy wysokociśnieniowej zintegrowanej z urządzeniem do odzyskiwania energii, obudowy (korpusu) z membraną oraz łączących je elementów - bloków. Rozwiązanie AquaLife wyróżnia to, że wszystkie niezbędne podzespoły są połączone ze sobą bez konieczności stosowania wysokociśnieniowych rur i łączników ze stali kwasoodpornej, co znacznie upraszcza system i likwiduje miejsca powstawania potencjalnych nieszczelności.

HAYGROVE ltd, gmbh, ce

ZMProgress jest głównym producentem kompozytów oraz komponentów stalowych dla firmy Airslide.

Poduszkowce Airslide zostały stworzone w dwóch wersjach, jako poduszkowce ratownicze oraz rekreacyjne. Pozwalają dotrzeć w miejsca niedostępne innym jednostkom, tereny bagniste, cienki lód czy silne nurty dla poduszkowców Airslide nie stanowią problemu.

Integrują w jednym pojeździe możliwości skuterów wodnych, skuterów śnieżnych i quadów. Przy zastosowaniach komercyjnych przygoda trwa nadal tam gdzie kończą się możliwości innego sprzętu.

Nasza firma jest twórcą projektu oraz prototypu pierwszej polskiej Rolby. Obecnie jesteśmy głównym dostawcą wszystkich komponentów stalowych używanych do produkcji Rolb.

Firma n-ICE jest jedynym Polskim (i jednym z niewielu na świecie) producentem maszyn do konserwacji lodowej tafli, dedykowaną na małe i średnie i duże lodowiska. Maszyna zaprojektowana została przez firmę ZMProgress. Dzięki polskiej technologi Rolba "n-ICE" jest wyjątkowo tania w utrzymaniu i łatwa w obsłudze.

ZMProgress jest jednym z głównych producentów komponentów stalowych dla największego na świecie dostawcy lekkich tuneli foliowych do ochrony upraw roślin.

Haygrove opracowuje i dostarcza komercyjne tunele foliowe, podłoża oraz powiązane systemy uprawne dla najlepszych hodowców na świecie.

Wykorzystując nasze 20 letnie doświadczenie w produkcji maszyn i urządzeń dla ogrodnictwa od 5 lat produkujemy elementy ładowaczy czołowych, ram mocujących oraz różnego rodzaju osprzęt używany w rolnictwie.

 

Na zamówienie zachodnich klientów wykonujemy zarówno elementy zabudów specjalnych pojazdów jak i kompleksowo przerabiamy powierzone pojazdy do wymaganych zastosowań.

Polityka prywatności

 

    Progress Sp. z o.o.
Ostrówek 43
    98-311 Ostrówek
    KRS 0000616945
    NIP 832-207-73-14
    Regon 364408911

Kontakt

+48 62 78 196 10
     +48 661 943 470

 biuro@zmprogress.pl

    Progress Engineering Leszek Sawicki
Nowa Wieś Książęca 4a
    63-640 Bralin
    NIP 619-101-09-51
    Regon 250470083

Odwiedź nas

Produkty

Kurniki mobilne

Hale na bale

Siłownie Bodys

Meble ogrodowe