Wybierz język:
Dzisiaj:
, 21.01.2022
+48 62 78 196 10 biuro@zmprogress.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 „O ochronie danych osobowych”, informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZM Progress Leszek Sawicki z siedzibą w Nowa Wieś Książęca 4a, 63-640 Bralin.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu art. 6 ust 1 pkt b.
  3. odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy ZM Progress Leszek Sawicki.
  4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowych.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 60 dni o ile nie zostanie Pan/Pani naszym klientem.
  6. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na  zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem współpracy.
  9. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach sortowania wg daty, konsekwencją takiego przetwarzania będzie uporządkowanie w bazie mail.

Partnerzy